Artykuł5

Oto podstrona: 2


Od kilku lat jestem bardzo zapalonym blogerem i dopiero zaczynam. W blogach jest coś, co mnie pociąga, sposób, w jaki są bardzo przyjazne dla użytkownika oraz fakt, że mogą być dużymi twórcami pieniędzy.

Nie próbuj zaczynać blogowania tylko z punktu widzenia pieniędzy, to nie będzie działać, a jeśli nie zarobisz pieniędzy, trudno będzie ci kontynuować. Istnieje wiele sposobów zarabiania na swoich blogach, ale przede wszystkim konkurencją musi być Google AdSense. Jeśli szukasz wysokiego PPC i niewielkiego wysiłku, to Google jest zdecydowanie najlepszy. Jedynym problemem związanym z Google są ich zasady, ich droga lub autostrada.

NIGDY nie klikaj reklamy, nawet jeśli jest to tylko po to, by przetestować jej działanie ... Google zamknie Cię. RÓWNIEŻ nigdy nie spamuj swojego bloga za pomocą nieskończonej ilości aktualizacji oprogramowania, Google zamknie twoje konto i nie będzie już żadnych reklam Google dla adresu URL !!!!!

Kiedy zacząłem blogować, powiedziano mi o niesamowitym oprogramowaniu, które aktualizuje tyle, ile chcesz, wiele razy dziennie, jak chcesz, DŹWIĘKOWO niesamowite, więc spróbowałem. Zaczęło się niesamowicie, ale szybko zachwyciłem się i Google zamknęło moje konta.

MOJEJ lekcji się nauczyłem i musiałem się z tobą podzielić .. jeśli zamierzasz używać oprogramowania NIE WYPALAJ, do diabła, tak jak ja.

Najlepszym sposobem na blogowanie jest korzystanie z własnych treści i tworzenie bloga w miarę upływu czasu, co jest trudne, ale na dłuższą metę będzie działało na Twoją korzyść. Nie umieszczaj żadnych reklam, dopóki nie trafisz gdzieś w 800-1200 odwiedzających dziennie.

Najlepsze sposoby na rozpoczęcie nowego przedsięwzięcia blogowego, sprawdź wordpress.com, możesz zacząć blogowanie za darmo w 100%, a kiedy jesteś szczęśliwy, możesz wyjść i kupić nazwę domeny i rozpocząć hosting własnego bloga.

Wordpress jest tak łatwy w użyciu i jest moją ulubioną witryną do blogowania, ale możesz także wypróbować blogger.com, który jest nawet łatwy w użyciu, ale nie ma tak wielu dostosowań jak wordpress.com

Blogowanie jest świetną zabawą i może przynieść poważne pieniądze, jeśli zostanie potraktowane poważnie, ale gorąco polecam zacząć blogowanie dla zabawy i nie spiesz się.

Pamiętaj, aby blogować o czymś, co kochasz, i dać swoim czytelnikom wartość, zabawę i porady.